Останні новини

Департамент охорони здоров'я Одеської ОДА наполягає на тому, щоб в регіоні ввели жорсткі карантинні обмеження

Депутати підтримали Наталю Одарій-Захар’єву.

З огляду на динаміку захворюваності COVID-19, в департаменті дуже стурбовані ситуацією, що склалася. Для стабілізації ситуації, за словами глави обласного управління охорони здоров'я, потрібно жорстко дотримуватися карантину.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на “УСИ”.

Читайте також: В Україні оновили карантинне зонування. Одеська область залишилась “червоною" - МОЗ

За словами директорки департаменту охорони здоров'я Наталі Одарій-Захар’євої, медики продовжують хворіти, у зв'язку з чим головна проблема - це наявність в регіоні кадрів для боротьби з пандемією.

“Ми бачимо, що червона зона - тільки на папері. Якщо ми не розв'яжемо питання з обмежень, то ми не зупинимо цей потік”, - зазначив голова комісії Дмитро Чапір.

Депутат Валерій Ославський запропонував ввести жорсткі заходи щодо контролю за громадським транспортом. Зокрема, наприклад, ще раз запропонувати патрульної поліції, щоб вона перевіряла маршрутки на предмет дотримання карантину. Комісія підтримала цю ідею і вирішила звернутися до профільних служби.

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
21.04