Останні новини

День звільнення узбережжя: одесити протестуватимуть проти забудови під колишнім санаторієм “Росія”

На акції очікується велика кількість людей.

На суботу, 10 квітня, одеський осередок “Автомайдану" анонсував акцію протесту проти забудови території під колишнім санаторієм “Росія”. Захід матиме назву “День звільнення узбережжя” і почнеться о 12-й годині біля паркану будівництва. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на Facebook-сторінку “Автомайдану”.

Читайте також: В Одесі за допомогою юридичної афери намагаються привласнити університет зв’язку 

Зазначимо, що на зайнятій ділянці 7 квітня запрацювала будівельна техніка і з'явилися робітники. На інформаційному стенді об'єкту будівництва вказано, що у лютому 2020 року замовник ТОВ "Варда плюс" зареєстрував повідомлення про початок виконання підготовчих робіт. При цьому, на стенді також вказані терміни початку і завершення всього будівництва: IV квартал 2019 року - I квартал 2023 року. Генеральний підрядник - ТОВ "БК "Авра", а проектувальник - ТОВ "Конмар". 

Стройка 1.jpeg

Відомо, що 18 березня Верховний суд задовольнив скаргу забудовника, відмінивши міру забезпечення позову і фактично розблоковував будівництво. 

“Верховний Суд не зважив на те, що будувати житловий комплекс планують в межах пляжної зони, що прямо суперечить нормам земельного та водного кодексів України! Зрозуміло, що не зважив - це не безкоштовно”, - йдеться в повідомленні “Автомайдану”. 

Стройка.jpeg

Тим часом, в Одеському окружному адміністративному суді справа про будівництво яхт-клубу досі розглядається. Чергове засідання заплановане на 19 квітня.


Нагадаємо: 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
15.04