Останні новини

День військового фінансиста: очільник Міноборони привітав зі святом

29 жовтня Міністр оборони України Андрій Тарас привітав військовослужбовців з професійним святом - День військового фінансиста. Він зазначив як країна цінує їх професіоналізм і відданість обраній професії, прагнення принести максимальну користь Збройним Силам України та державі в цілому.

Про це повідомляє Армія INFORM.

“Шановні військовослужбовці та працівники фінансово-економічних органів Міністерства оборони України та Збройних Сил України! Маю честь привітати вас із професійним святом — Днем військового фінансиста! На вас покладається велика відповідальність — ефективне використання державних коштів та надійне фінансове забезпечення Українського війська”, - вітає Міністр оборони України.

Значним є внесок військовослужбовців у забезпечення обороноздатності держави, розвиток усіх напрямків розбудови Збройних Сил України. Відомо, як військові фінансисти в найгарячішу пору перших років спротиву російській агресії ризикували життям і здоров’ям, аби виконати свій професійний обов’язок у районі бойових дій і забезпечити потреби військових частин і підрозділів, наших воїнів у фінансовому ресурсі.

“Дякую вам за мужність, за сміливість і фахове виконання своєї професійної місії. Дякую ветеранам військово-фінансової служби за чесну працю і досвід, збережені традиції, які наразі примножує нинішнє покоління військових фінансистів”, - каже Андрій Таран.

Нагадаємо, у Національному агентстві з питань запобігання корупції (НАЗК) заявили, що рішення Конституційного суду про скасування електронного декларування блокує процес призначення керівних кадрів органів влади, в тому числі переможців місцевих виборів. В НАЗК заявляють, що КС блокував реалізацію результатів місцевих виборів.

Вийти в ефір
05.12