Останні новини

День народження: в АМПУ відзначають 28 річницю заснування "Зеленого порту"

В Адміністрації морських портів України 20 листопада відзначають 28 річницю заснування спеціалізованого морського порту Ольвія. Його створили за розпорядженням Кабінету Міністрів від 20 листопада №755-рс на базі портпункту “Октябрьск” Миколаївського морського торговельного порту.

Про таке повідомили у пресслужбі АМПУ. 

Ольвія – один із наймолодших портів в Україні і одночасно – один із найсучасніших. Саме він один із перших портів, на базі якого реалізується концесійний проєкт та впроваджується система екологічної безпеки “Зелений порт”.

"Хочу висловити подяку всьому колективу за ваш професіоналізм, досвід, наполегливість у досягненні поставлених цілей. Хай і надалі ці риси будуть сприяти зміцненню існуючих торговельних зв’язків, втіленню нових перспектив для міжнародного співробітництва та розвитку економіки нашої країни", - написав в.о. Голови ДП “АМПУ” Олександр Голодницький.

порт.jpgФото: АМПУ

Нагадаємо, в Одесі ТОВ "Євротермінал" розпочало будівництво залізначничної гілки в Одеський порт. Пропускна здатність до станції Одеса-Пересип складатиме до 1 млн тон вантажів у рік.

Вийти в ефір
29.11