ЕКЗИТ-ПОЛИ
Геннадій Труханов
Геннадій Труханов
34,4 %
Микола Скорик
Микола Скорик
17,9 %
Олег Філімонов
Олег Філімонов
13,7 %
Петро Обухов
Петро Обухов
12,5 %
Сергій Ківалов
Сергій Ківалов
5,4 %
Євген Червоненко
Євген Червоненко
3,56 %
Сергій Калинчук
Сергій Калинчук
3,08 %
Едуард Гурвіц
Едуард Гурвіц
2,75 %
Олег Михайлик
Олег Михайлик
1,32 %
"Довіряй ділам"
23,77 %
"Опозиційна платформа - За життя"
22,38 %
"Слуга народу"
15,95 %
"Європейська солідарність"
12,72 %
"Українська морська партія Сергія Ківалова"
4,16 %
"Партія Шарія"
7,63 %
ВО
ВО "Батьківщина"
1,8 %
"Блок Едуарда Гурвіца"
1,56 %
"За майбутнє"
3,32 %
"Сила і честь"
2,09 %
Розподіл манадтів у міськраді Одеси (за даними екзит-полів)
15
15
9
7
5

Останні новини

День міста в Одесі VS Covid-19: адвокат в ефірі Odesa Live розповів про юридичні наслідки святкування

Адвокат Ярослав Баєко висловив свою думку стосовно святкування Дня міста в Одесі, а також розповів про юридичні наслідки для очільників міста в прямому ефірі достославного каналу.

Про це повідомляє Odesa Live.

4 вересня на організаторів святкування Дня міста було подано заяву про кримінальне правопорушення за ст. 325 ч. 4 Кримінального Кодексу України. Особливість цієї статті є її бланкетний характер, так як вона дає відсилання також і на інші нормативно-правові акти.

Зазначимо, що суб'єкт цього порушення Геннадій Труханов.

Статистика хворих після масового скупчення людей на святі особливо лякає: по закінченню двох тижнів після заходу цифра збільшилася в три рази і це лише офіційні дані.

"Було порушено Закон України "Про захист населення від інфекційних хвороб". А розпорядження суб'єкта № 735 від 31.08.2020 може мати характер злочинного, оскільки ст. 10, на яку посилається ст. 325 визначає, що основним принципом протидії інфекційним захворюванням є саме визнання захисту населення від інфекційних захворювань одним з пріоритетних діяльності, в тому числі органів місцевого самоврядування. Мова про те, що суб'єкт знав про наслідки проведення такого заходу і тим не менш видав таке розпорядження. Їм було укладено договором з ФОП Гречко Катериною Михайлівною, яка була організатором концерту, на якому було понад 10 000 тисяч осіб", - сказав адвокат.

На даний момент правоохоронні органи проводять масове опитування населення і збір інформації про хворих і з'ясовують обставини, пов'язані з відвідуванням цього заходу.

<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/LgolswaJd4Y" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, 18 жовтня в Кіліїї святкуватиме День міста Голова Кілійської ОТГ Павло Бойченко на своїй сторінці у Facebook попросив мешканців подати ідеї для святкування Дня народження міста, які б не виходили за рамки карантинних обмежень.

Керівництво міста Южний стурбовано кількістю хворих коронавірусом. Святкування Дня міста перенесли на місяць, допоки Южний знаходиться в “жовтій” зоні.

Вийти в ефір