Останні новини

День “замінувань”: в одеському Апеляційному суді шукають вибухівку

У п’ятницю, 6 листопада, надійшла інформація, що Апеляційний суд Одеської області замінований. Це стало відомо об 11:30, а вищезазначена будівля знаходиться на вулиці Івана та Юрія Лип, 24-а.

Про це повідомляє ГУ НП в Одеській області.

На місце події направлені працівники Вибухотехнічного управління, слідчо-оперативна група Малиновського відділу поліції, кінологи та працівники ДСНС.

Наразі інформації щодо правдивості цього повідомлення не надходило.

Оновлено 13:20

Станом на 12:45 обстеження будівлі суду та прилеглої до неї території завершено. Вибухових речовин та пристроїв не виявлено. З об'єкта були евакуйовані 40 осіб. Роботу закладу поновлено. 

Нагадаємо: 

  • У п’ятницю, 6 листопада, надійшла інформація, що у спеціалізованій школі №117 є вибухівка. Оскільки це сталося під час навчального процесу, то дітей на деякий час вивели з будівлі. На місце події вирушила журналістка Odesa Live.
  • 6 листопада на вулиці Академіка Філатова, 86 за ніч “виріс” МАФ. Місцеві жителі протягом тривала часу боролися з установкою вищезазначеного нахаббуду. Ще навесні його планували встановити на території палісадника, тоді одесити змогли відстояти свої права. Однак наразі МАФ з'явився біля саду.

Вийти в ефір
26.11