Останні новини

Цього року без випускних: в одеському департаменті освіти розповіли про обмеження в закладах освіти

Вони мають відбуватися без глядачів.

У Департаменті освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації повідомили, що цього року в школах не буде звичних випускних. Передбачена тільки можливість провести захід у межах одного класу. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на директора Департаменту освіти і науки Олександра Лончака

Читайте також: Одесити, готуйтеся - стали відомі дати проведення додаткової сесії ЗНО в Україні

Сьогодні, 28 квітня, під час селекторної наради з керівниками відділів та управлінь освіти області Лончак заявив, що хоча Одещина й вийшла з “червоної” зони, робота освітніх закладів триває в умовах карантинних обмежень. 

“Тому жодних святкових заходів, випускних у цьому році на широкий загал. Лише в межах одного класу і без глядачів. Стороннім взагалі заборонено перебувати у закладах освіти”, - заявив голова департаменту. 

Лончак закликав всіх керівників закладів освіти не нехтувати постановами Головного санітарного лікаря, та нагадав, що за їх порушення передбачена відповідальність. 

Нагадаємо: 

  • З 27 квітня учням 5-11 класів пропонують повернутися за парти. Голова департаменту освіти Олена Буйневич зазначила, що кількість хворих вчителів, закритих класів і груп і дитсадках знижується, а школи забезпечені всіма необхідними засобами до кінця навчального року.
  • В рамках реформи “Нова українська школа” в деяких навчальних закладах Одещини запровадять нові предмети: “Фінансова грамотність”, “Основи податкових знань” та “Корисні звички”. Школярі почнуть вивчати ці дисципліни з 1 вересня 2022 року за бажанням.

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok! 

Вийти в ефір
06.05