Останні новини

COVID-19: ВОЗ прогнозує до 9 тисяч хворих щодня

В найближчі кілька місяців приріст хворих на коронавірус в Україні збільшиться до 7000 - 9000 випадків за добу. Відповідний прогноз озвучив керівник офісу Всесвітньої організації охорони здоров'я в Україні Ярно Хабіхт у одному з інтерв'ю.

Про таке повідомила Бессарабия Inform.

"В найближчі місяці ми очікуємо, що кількість випадків перевищить 5000 і може складати від 7000 до 9000 випадків в день. В такому ж контектсі ми спостерігаємо все більше випадків у Європі", - повідомив керівник офісу Всесвітньої організації охорони здоров'я в Україні Ярно Хабіхт.

Окрім того, керівник організації повідомив, що в Україні розповсюдження вірусу відбувається у кластерах. 

"Ми звузили передачу кластерного розповсюдження (через соціальні зв'язки: родина, клас у школі, працівники одного відділу), до якого йдуть багато країн Європи. З наших досліджень ми знаємо, що лише кожна четверта людина миє руки. Такж бачимо, що кожен третій не дотримується фізичної дистанції коли відвідує усілякі заходи", - додав керівник офісу Всесвітньої організації охорони здоров'я в Україні Ярно Хабіхт.

фото: bessarabiainform

Нагадаємо, з Фонду боротьби з COVID-19 за весь час пандемії не закуповували апарати штучної вентиляції легень. Гроші витрачали на будівництво доріг і амбулаторій, а також на додаткові виплати медпрацівникам, правоохоронцям та соцвиплати.

Вийти в ефір