Останні новини

COVID-19: в Таїровській ОТГ заборонили роботу шкіл, дитсадків та ресторанів

На Одещині на території Таїровської об'єднаної територіальної громади, до складу якої входить селище Сухий лиман, житловий масив Райдужний та Совіньйон ввели суворі карантинні обмеження. Відтак, рішенням місцевої ради дітям заборонено навчатися у школі, а також відвідувати дитячі садки. 

Про таке повідомив Одесский курьер.

Окрім дитячих закладів, до списку особливого розпорядження увійшли кафе, ресторани, розважальні заклади, більшість магазинів, окрім продовольчих, супермаркетів, аптек, зоомагазинів, маркетів з будівельними матеріалами та продажу засобів гігієни. 

У відповідності з "червоною" зоною карантину, до якої відноситься Овідіопольський район заборонили надання соціальних та адміністративних послуг, а робота громадського транспорту не припиняється, однак має теж обмеження. Вони стосуються кількості пасажирів, які можуть зайняти лише сидячі місця. 

ковид.jpgНагадаємо, в Одесі єпархія УПЦ в рамках програми "Добро об'єднує" за підтримки БФ "Покров і милосердя", а також губернатора Одещини Максима Куцого відправила допомогу мешканцям Луганщини, які постраждали внаслідок масштабних пожеж. 

Вийти в ефір
05.12