Останні новини

COVID-19: в ефірі Odesa Live лікарка розповіла про ситуацію в місті з хворими

На Одещині щодня зростає статистика захворюваності на коронавірусну інфекцію, а всього в області цифра наближається до 10 тисяч випадків. Лікарка-терапевт Діана Клименко розповіла про ситуацію в місті з хворими.

Про це повідомляють ведучі прямого ефіру Odesa Live.

“Олію в вогонь” до епідеміологічної ситуації в Одесі додає й святкування Дня міста 2 вересня, коли в центрі міста зібрались тисячі людей. Вже є наслідок того, що відбувалося, як показує статистика, найближчими днями приріст більше і більше.

"Ми можемо потрапити в червону зону, шанси дуже високі. Тому що всі ці масові заходи, звичайно сприяють дуже швидкому і великому розповсюдженню вірусу серед дуже великої популяції. Тобто, коли багато людей знаходиться в безпосередньому близькому контакті, там про жодну соціальну дистанцію в принципі не йдеться, про маски думаю теж все забули”, - зауважила лікарка.

За її словами, у плані завантаженості “швидких”, то за останньою інформацією, в одній з лікарень, яка стала опорним пунктом, вчора, 15 вересня, була черга з 17 машин швидкої допомоги.

“У будь-якому випадку будуть додаватися ліжка для пацієнтів. Але крім ліжок повинен бути персонал, повинно бути обладнання, якщо ми говоримо про важких пацієнтів. Тому що в принципі основна частина пацієнтів дійсно може і повинна перебувати на лікуванні амбулаторно, тобто вдома”, - розповідає Діана Клименко .

<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/SJ0Vahr_Vf8" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, медики виявили коронавірус у 306 жителів Одеської області за минулу добу. Трьох осіб врятувати не вдалось.

Вийти в ефір