ЕКЗИТ-ПОЛИ
Геннадій Труханов
Геннадій Труханов
34,4 %
Микола Скорик
Микола Скорик
17,9 %
Олег Філімонов
Олег Філімонов
13,7 %
Петро Обухов
Петро Обухов
12,5 %
Сергій Ківалов
Сергій Ківалов
5,4 %
Євген Червоненко
Євген Червоненко
3,56 %
Сергій Калинчук
Сергій Калинчук
3,08 %
Едуард Гурвіц
Едуард Гурвіц
2,75 %
Олег Михайлик
Олег Михайлик
1,32 %
"Довіряй ділам"
23,77 %
"Опозиційна платформа - За життя"
22,38 %
"Слуга народу"
15,95 %
"Європейська солідарність"
12,72 %
"Українська морська партія Сергія Ківалова"
4,16 %
"Партія Шарія"
7,63 %
ВО
ВО "Батьківщина"
1,8 %
"Блок Едуарда Гурвіца"
1,56 %
"За майбутнє"
3,32 %
"Сила і честь"
2,09 %
Розподіл мандатів у міськраді Одеси (за даними екзит-полів)
18
17
12
10
6

Останні новини

COVID-19: де в Одесі роблять тестування та яка вартість?

Пройти тест на наявність коронавірусної інфекції в Одесі можна за допомогою трьох видів діагностики: експрес-тесту, аналізу методом ІФА та ПЛР. Як це зробити безкоштовно - читайте в цьому матеріалі.

Про це повідомляє 048.ua.

ПЛР-тест це самий правдивий та поширений аналіз на коронавірус. Для того, щоб пройти його безкоштовно, потрібно звернутися до сімейного лікаря. А він вже прийме рішення. Якщо ви контактували з хворим, то вам або дадуть направлення на аналіз, або відправлять додому бригаду медиків. Вони візьмуть зразки (мазок з носа або рота) і потім повідомлять результат через 4 дні.

ПЛР-тести роблять в Одеському аеропорті. Його вартість -1800 гривень. Пройти ПЛР-тест на коронавірус можна також в приватних клініках. Ціна коливається від 1600 до 2600 тисяч гривень.

Експрес-тести продаються в аптеках, ціна від 330 до 500 гривень за набір, в яких входить спеціальний розчин, піпетка, скарифікатор, спиртова серветка і сам тест. В інструкції зазначено, що для більш точного результату, тест повинен провести медичний працівник. Ці тести показують наявність в крові антитіл класів G і M. Для перевірки потрібна всього крапля крові та десять хвилин часу. Але будьте готові до того, що їх результат неточний. Якщо у вас буде позитивний результат, то вас все одно відправлять робити ПЛР-тест. 

Аналіз методом ІФА - це вид діагностики, який навесні обіцяли робити всім жителям Одеської області безкоштовно. Його дійсно можна пройти безкоштовно. Такий аналіз проводять в інфекційній лікарні, а також в міських лікарнях № 1, 5, 10 і в поліклініках № 6 і 20. Для проходження тесту потрібно отримати направлення від сімейного лікаря. Також він є в деяких приватних клініках.

ІФА-тести безкоштовно роблять в Одесі всім студентам, які живуть в гуртожитках та призовникам. Цей тест показує наявність в крові антитіл класів G, M і А. Останній клас антитіл, А, допомагає виявити COVID-19 в перші дні зараження ще до появи будь-яких симптомів. Але даний вид тестування 100% гарантії не дає.

Зазначимо, де б ви не проходили тестування на коронавірус, у вас обов'язково попросять паспорт і результати будуть внесені в єдину систему МОЗ України.

Нагадаємо, станом на ранок 8 жовтня на Одещині на коронавірус захворіло 367 осіб, що є новим антирекордом для області. На жаль, за минулу добу троє людей померли.

Вийти в ефір