Останні новини

COVID-19: в Одесі 76% усіх хворих на коронавірус одужали - мерія

Ситуація з COVID-19 в Одесі

В Одесі станом на 11 січня цього року амбулаторне лікування вдома в режимі самоізоляції проходять майже 7,3 тисячі одеситів з COVID-19, але для яких не обо'язкова госпіталізація до стаціонару. Окрім того, за весь період епідемії в Центрах первинної медико-санітарної допомоги міста отримали лікування 12 тисяч 268 пацієнтів з пневмонією. Наразі під наглядом сімейних лікарів ЦПМСД знаходяться 964 хворих з набряком легенів - це пацієнти, які потребують особливої уваги і постійного моніторингу з боку лікаря.

Про таке повідомив Odesa Live з посиланням на пресслужбу Одеської міської ради.

За їхньою інформацією, Центрами первинної медико-санітарної допомоги ведеться спостереження за особами, контактними по COVID-19. Всього з початку реєстрації захворюваності коронавірусом під спостереження сімейних лікарів передані 26 тисяч 845 контактних осіб. З них у 21 тисячі 634 осіб уже закінчився період карантину, вони здорові і зняті з ізоляції. За останній тиждень самоізоляція закінчилася у 1861 особи.

Продовжують роботу п'ять мобільних бригад Центру невідкладної медичної допомоги для забору біоматеріалів і тестування на COVID-19 у пацієнтів, які знаходяться на амбулаторному лікуванні і самоізоляції. За весь період мобільними бригадами виконані 7804 виїзди, під час яких проведено 14 тисяч 156 обстежень на COVID-19.

З моменту початку реєстрації захворюваності COVID-19 в Одесі одужали 25 884 пацієнти. Відсоток одужання від коронавірусу у місті на сьогодні становить 76% (показник по Україні загалом - 71%).

Одеські медики констатують, що останнім часом спостерігається зниження загальної кількості госпіталізацій пацієнтів з COVID-19. Водночас, є тенденція до збільшення питомої ваги хворих з важким перебігом COVID-19, які потребують інтенсивної терапії.

ковід.jpg

Фото: соцмережі

Нагадаємо, на Одещині 9 січня в національному природньому парку "Тузлівські лимани" активізувалися браконьєри. Чоловіки маскуються в очереті і відстрілюють рідкісних птахів.