Останні новини

Чому переїдати на ніч не завжди гарна ідея - лікарка-нутриціологиня

Насправді об'їдатися на ніч шкідливо як для здоров'я, так і для фігури. У другому випадку вам допоможе заняття спортом та правильне харчування, а ось лікувати проблеми зі здоров'ям вже складніше.

Про це повідомляє видання “Діалоги”.

Кілька порад дала дієтологиня лікарка-нутриціологиня Олена Степанова. За її словами, звичка вживання кефіру перед сном не є корисною. У тому числі потрапляння будь-якої їжі призводить до підвищення глікемічного індексу, тобто цукру у крові.

"Важливо, щоб останній прийом їжі був за 3-4 години до сну. Забудьте про кефір на ніч і інші продукти, тому що це веде до цукрового діабету, як би це дивно не звучало", - пояснила фахівець.

За словами медичної працівниці, вона часто спостерігає схильність до вживання кефіру перед сном у людей, що мають зайву вагу, а також галітоз.

"Організм вночі повинен займатися очищенням, а не переварюванням. Вночі травлення сповільнюється. Дуже часто вранці у таких людей можна виявити запах з рота, тому що їжа затримується в шлунку, починає гнити, бродити, вона не перетравлюється", - зазначила лікарка-нутриціологиня.

Нагадаємо:

Вийти в ефір
02.12