ЕКЗИТ-ПОЛИ
Геннадій Труханов
Геннадій Труханов
34,4 %
Микола Скорик
Микола Скорик
17,9 %
Олег Філімонов
Олег Філімонов
13,7 %
Петро Обухов
Петро Обухов
12,5 %
Сергій Ківалов
Сергій Ківалов
5,4 %
Євген Червоненко
Євген Червоненко
3,56 %
Сергій Калинчук
Сергій Калинчук
3,08 %
Едуард Гурвіц
Едуард Гурвіц
2,75 %
Олег Михайлик
Олег Михайлик
1,32 %
"Довіряй ділам"
23,77 %
"Опозиційна платформа - За життя"
22,38 %
"Слуга народу"
15,95 %
"Європейська солідарність"
12,72 %
"Українська морська партія Сергія Ківалова"
4,16 %
"Партія Шарія"
7,63 %
ВО
ВО "Батьківщина"
1,8 %
"Блок Едуарда Гурвіца"
1,56 %
"За майбутнє"
3,32 %
"Сила і честь"
2,09 %
Розподіл мандатів у міськраді Одеси (за даними екзит-полів)
18
17
12
10
6

Останні новини

Чоловічі змагання: на Одеському припортовому заводі завершили Спартакіаду

На Одеському припортовому заводі завершили XXVII Спартакіаду серед чоловіків. Протягом спортивного сезону, який розпочали ще торік, 5 чоловічих команд представляли свої структурні підрозділи та змагалися за звання чемпіона. 

Про таке повідомили у пресслужбі ОПЗ.

Тривали баталії у 8 видах спорту. Зокрема, волейбол, шашки, шахи, настільний теніс, легка атлетика, мініфутбол та гребля. Завершили спартакіаду традиційним змаганням - греблею на драгонботах. 

"Ми розпочали спартакіаду в листопаді минулого року та встигли до введення карантину провести змагання з 5 видів спорту. І тільки у вересні цього року нам вдалося її відновити та завершити. Загалом, все пройшло нормально та організовано. Але хотілося б, звісно, щоб в Спартакіаді було більше учасників. В минулі часи участь в спортивних змаганнях брали 17 команд. Сподіваємося, що у подальшому ми зможемо відновити таку кількість", - повідомив інструктор зі спорту ФСК "Хімік" Ігор Лавринович. 

За підсумками Спартакіади - звання чемпіона водинадцяте отримав цех перевантаження аміаку. Друге місце дістав внутрішньозаводський загін охорони. До трійки лідерів потрапив і цех з виробництва карбаміду. Четверта сходинка дісталася цеху водообробки/заводоуправління, й останнє місце дісталося ремонтному цеху. 

"Вітаю усіх учасників Спартакіади та хочу висловити подяку за те, що підтримуєте давні заводські традиції. Одеський припортовий завод славиться своєю спортивною історією. Ми будемо й надалі підтримувати цей напрямок, адже спорт - це здоров'я", - наголосив в.о. Голови "ОПЗ" Микола Синиця. 

фото: пресслужба ОПЗ

Нагадаємо, учнів 37 класів зі шкіл Одеси відправили на самоізоляцію через підтверджені випадки COVID-19. Окрім них, на дистанційне навчання відправили ще шість груп дошкільнят. 

Вийти в ефір