Останні новини

Чітка та злагоджена робота: пункт пропуску “Орлівка” відзвітував про збільшення транспортного потоку

Поромний пункт пропуску “Орлівка” за три місяці злагодженої роботи прикордонників значно збільшив обсяги транспортного потоку. Зараз ця цифра становить від 30 до 50 автомобілів за добу.

Про це повідомляє пресслужба Державної прикордонної служби України.

Що з’єднує південь України з ЄС, функціонує вже три місяці. За цей період значно збільшилась кількість транспортних засобів, що перетинають кордон. У перші тижні його роботи за добу перетинало до п’яти вантажівок. Зі слів заступника директора ТОВ “Поромний комплекс Орлівка” Віталія Нікули збільшення транспортного потоку свідчить про чітку та злагоджену роботу прикордонників Ізмаїльського загону та інших контрольних органів. Наразі державний кордон вже перетнуло понад 1,3 тисячі вантажних транспортних засобів на в’їзд в Україну та більш як 1 тисяча на виїзд. Приїхали в Україну понад 3 тисячі осіб та майже стільки ж з неї виїхало. Усього оформлено на прихід та відхід понад 700 поромів.

Зазначимо, у зв’язку з карантинними обмеженнями через "Орлівку" дозволено в'їзд лише для вантажівок.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FDPSUkraine%2Fvideos%2F284486972864748%2F&show_text=0&width=560" width="640" height="480" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowfullscreen="true" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share" allowFullScreen="true"></iframe>

Нагадаємо, АТ "Укрзалізниця" підтримує рішення Уряду не припиняти роботу громадського транспорту, попри посилення карантинних обмежень. Зі свого боку, вона забезпечує постійний контроль за дотриманням протиепідемічних заходів, зокрема, посилює його на приміському сполученні.

Вийти в ефір
01.12