Останні новини

Чи пропускають “швидку” на дорогах Одеси: експеримент Odesa Live

Зранку, 18 вересня, Одеса стоїть у заторах в усіх районах міста, через, що застрягають і люди, які їдуть на роботу чи навчання та "швидкі". Останні, наприклад, можуть їхати на виклик до людини із серцевим нападом, у такі моменти кожна хвилина є важливою.

Кореспондентка Odesa Live Марія Сопкалова провела експеримент чи пропустять “карету швидкої”, але в результаті потрапила у затор на вулиці Середньофонтанській.

Саме на тому відрізку дороги затори є майже завжди. Експеримент полягає в тому, аби продемонструвати з якими проблемами стикаються водії “швидких” щодня. Наразі в машині немає пацієнта, але частіше за все ситуація інакша.

“До речі хочу звернути увагу, буває так, що на правій смузі кидають машини на “аварійках”, коли людина кудись поспішає. А ось бувають такі випадки, коли їде “швидка”. Я дуже прошу завжди паркувати своє авто, нікуди його не кидати, - підкреслює Марія Сопкалова.

Зазначимо, що деякі водії намагаються перебудуватися, аби дати проїхати машині швидкої допомоги, але зробити це в умовах затору важко.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/bpLqG24v2vU" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, в Одесі біля Міської клінічної лікарні №5 зафіксували черги з “карет” швидкої допомоги. На Лідерсівському бульварі вишикувалася черга з 14 машин.

Вийти в ефір