Останні новини

Четвертий раз за рік: в Одесі оголосили черговий тендер на капремонт Центру невідкладної допомоги

На платформі публічних закупівель "Prozorro" опублікували новий тендер на капітальний ремонт будівлі "швидкої" на Болгарської, 38. Це вже четверта спроба Управління капітального будівництва Одеської міської ради знайти підрядника.

Про це повідомляє "Prozorro".

Перша спроба провести торги була в жовтні минулого року. Тендер скасували, як і два наступних, хоча компанії подавали свої пропозиції.

Як зазначено в протоколах тендерного комітету, причиною скасування у всіх випадках стала 32-я стаття закону України "Про державні закупівлі" - "відсутність подальшої потреби". Хоча в тексті чиновники посилаються на 31-ю, що дуже дивно.

Новий аукціон пройде 26 листопада. За виконані роботи Управління капітального будівництва Одеської міської ради пропонує 13 602 900 гривень.

За цю суму планується зробити повний ремонт будівлі центру. Зокрема, зміцнити колони, відремонтувати стіни, перегородки і стелі, постелити на підлозі керамічну плитку і всі двері замінити на металопластикові. Також там хочуть оновити системи водопостачання, каналізації та електроосвітлення, встановити пожежну сигналізацію і багато іншого.

Термін завершення робіт залишається незмінним - 31 травень 2021 року.

вавапв.jpg

Скріншот: Prozorro

Нагадаємо, в акваторії НПП "Тузлівські лимани" наразі перебувають у скрутному становищі. З одного боку повністю закритий водообмін з Чорним морем з вини злочинних формувань ОК "Граніт-2", з іншого – малі річки, які раніше хоч якось питали Тузлівські лимани, зараз просто висохли.

Теги:
Вийти в ефір
02.12