Останні новини

Черговий кредит: на що підуть запозичені одеськими депутатами гроші

520 мільйонів отримає Управління капітального будівництва.

Сьогодні, 28 квітня, депутати Одеської міської ради ухвалили рішення взяти черговий кредит у розмірі 1,2 мільярда гривень. Ці гроші будуть розподілені між Департаментом міського господарства, Управлінням капітального будівництва та Управлінням дорожнього господарства. 

На які саме проєкти підуть гроші дізнавалася журналістка Odesa Live Юлія Виноградова. 

Читайте також: В Одесі в приміщенні колишнього суду розмістять два департаменти та архів

Зараз кожен з одеситів винен банка по 4 000 гривень - ці гроші за нас запозичили депутати міської ради. Наразі борг міста складає - 2,5 мільярда гривень, і до них сьогодні ще додалася сума в 1,2 мільярда. 

На Департамент міського господарства з кредиту піде 360 мільйонів гривень. Там планують освітити місто, замінити ліфти, реконструювати теплові мережі, придбати електробуси та необхідну техніку для міських комунальних підприємств. 

Одеса лайв инфографика1.jpg

Найбільшу суму у 520 мільйонів гривень отримає Управління капітального будівництва. Гроші планують пустити на ремонт та реставрацію інфекційної та єврейської лікарень, капремонт Деволанівського узвозу. 

Одеса лайв инфографика2.jpg

Також там планують відремонтувати будівлю мерії на Думській площі, продовжити реконструкцію зоопарку і фасадів будинків в історичній частині міста. 

Одеса лайв инфографика3.jpg

320 мільйонів гривень на свій рахунок отримає Управління дорожнього господарства. За ці гроші одеситам відремонтують вулицю Преображенську біля “Привозу”, реконструюють Іванівський шляхопровід та продовжать капремонт Новощіпного ряду. 

Одеса лайв инфографика4.jpg

Одеса лайв инфографика5.jpg

Найбільшу частину грошей з ще не взятого кредиту отримає компанії “Ростдорстрой” - 244,5 мільйона гривень. Крім того, 20 мільйонів перейдуть на рахунки компанії “Укрбудтрест”, а 29 до “Одесміськбуд”. І лише 3 мільйони отримає “Укрбудконстракшн”. 

Одеса лайв инфографика6.jpg

Більше подробиць можна побачити у відео. 

Нагадаємо: 

  • Депутати Одеської міськради одобрили отримання містом кредиту у розмірі 1,2 мільярди гривень. За це проголосували 42 обранці, 13 висловились проти, один утримався, ще семеро не голосували. 
  • Одеські депутати на черговій сесії міськради підтримали рішення про приватизацію 39 об’єктів комунальної власності в різних частинах міста. “За” проголосували 54 обранці, ще 8 не висловили свою думку. 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
06.05