Останні новини

Черговий нахаббуд: на Фонтані мають намір незаконно побудувати новий ЖК

У приватному секторі на вулиці Петрашевського, 19 мають намір незаконно побудувати новий чотириповерховий комплекс на 8 квартир. 29 жовтня ОК ЖБК "Ком’юніті” подало через єдину державну електронну систему у сфері будівництва (сервіс ДІЯ) повідомлення про початок виконання будівельних робіт.

Про це повідомив голова одеського ДАБІ Олександр Авдєєв на своїй сторінці в Facebook.

Формально документи подали для нового будівництва індивідуального житлового будинку, а по факту проєктна документація ТОВ "Декарт-студія" розроблена на чотириповерховий будинок на 8 квартир.

В повідомлені вказано, що експертиза проєкту проведена Одеською філією ДП "НДІпроєктреконструкція”, але за інформацією наданою представником філії, експертиза проєкту не проводилася.

Департаментом архітектури та містобудування ОМР видані містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки на нове будівництво індивідуального житлового будинку, але не має жодної інформації про знесення присутнього будинку.

“Власник про нього забув?” - цікавиться Олександр Авдєєв.

Земельна ділянка знаходиться у зоні Ж-1, тому призначена для розміщення садибної забудови, одноквартирних житлових будинків та блокованих одно-двоквартирних житлових будинків.

“Жодним чином тут не можна будувати багатоквартирний будинок. Ми зараз вживаємо всіх необхідних заходів для відновлення законності”, - додав посадовець. 

Нагадаємо, на вулиці Дерибасівській, на місці ярмарку між грецькою площею і Червоним провулком, збираються будувати новий торговий центр. Замовник обіцяє відтворити зовнішній вигляд готелю "Спартак". Одеський архітектор і член містобудівної ради Микола Чепелєв розкритикував проєкт та назвав його “Імперіалом на тонких ніжках”.

Вийти в ефір
03.12