Останні новини

Чергова перемога Оперштабу Odesa Live: дитячий майданчик на Генерала Петрова, 61 ремонтують

У Оперштабу Odesa Live ще одна перемога. На аварійному дитячому майданчику на Генерала Петрова, 61 до небезпечних дитячих гойдалок приварили ручки, за які вони зможуть триматися під час гри.

Про це повідомив ведучий Оперштабу Odesa Live Дмитро Богомолов. 

“Я тільки що дзвонив в цей житлово-комунальний сервис. Поспілкувався з Оксаною Анатоліївною (ред. заступниця директор ЖКС “Черемушки”). Вона повідомила, що після дощів на цей майданчик прийдуть співробітники, і будуть фарбувати ці гойдалки, а також ремонтуватиме ще одну гойдалку”, - розповів Богомолов. 

Також він зазначив, що зараз на платформі Соціально активний громадянин зареєстрований проект в рамках громадського бюджету, по оновленю цього майданчику за рахунок міської ради. Ви можете його підтримати за посиланням.

<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/NXu_YTYIPfU" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, За місяць в ефірі телеканал Odesa Live довів, що ЗМІ - це справжня четверта влада, тому що ми можемо не тільки віщати, але і також допомогати людям. Ми вирішили згадати головні перемоги канала за цей час.

Вийти в ефір