ЕКЗИТ-ПОЛИ
Геннадій Труханов
Геннадій Труханов
34,4 %
Микола Скорик
Микола Скорик
17,9 %
Олег Філімонов
Олег Філімонов
13,7 %
Петро Обухов
Петро Обухов
12,5 %
Сергій Ківалов
Сергій Ківалов
5,4 %
Євген Червоненко
Євген Червоненко
3,56 %
Сергій Калинчук
Сергій Калинчук
3,08 %
Едуард Гурвіц
Едуард Гурвіц
2,75 %
Олег Михайлик
Олег Михайлик
1,32 %
"Довіряй ділам"
23,77 %
"Опозиційна платформа - За життя"
22,38 %
"Слуга народу"
15,95 %
"Європейська солідарність"
12,72 %
"Українська морська партія Сергія Ківалова"
4,16 %
"Партія Шарія"
7,63 %
ВО
ВО "Батьківщина"
1,8 %
"Блок Едуарда Гурвіца"
1,56 %
"За майбутнє"
3,32 %
"Сила і честь"
2,09 %
Розподіл мандатів у міськраді Одеси (за даними екзит-полів)
18
17
12
10
6

Останні новини

Через святкування Йом-Кіпуру в Одесі частково перекриють рух на дорогах

27 вересня в Одесі можуть частково перекрити рух для автотранспорту по вулиці Осипова - на ділянці від Базарної до Успенської. Мерія в період карантину дозволила Єврейської громади протягом 2-х днів святкувати Йом-Кіпур, або День спокутування.

Про це повідомляє Одеська міська рада.

Посилену охорону заходу в ці дні забезпечать Національна поліція і департамент муніципальної безпеки. Поруч чергуватимуть машини швидкої допомоги та бригади медиків. Патрульної поліції рекомендується перекрити ділянку вулиці Осипова - від Базарної до Успенської, і посилити контроль за рухом транспорту на наступний день, 28 вересня.

Йом-Кіпур відзначається в десятий день місяця Тишрей, завершуючи десять днів покаяння. Жоден інший народ, ні в давнину, ні в наш час, не має у своїх законах або традиціях дня, який хоча б віддалено за своєю глибиною нагадував Йом-Кіпур - День спокути. Відповідно до Талмуда, в цей день оцінюються вчинки людини за весь минулий рік. Традиційно в цей день віруючі іудеї дотримуються майже 25-годинне утримання від приймання їжі, проводять більшу частину часу в молитвах, відвідують синагоги.

Скріншот: Одеська міська рада.

Нагадаємо, в Одесі 27 вересня о 13:00 у парку ім. Шевченко на майданчику "Ракушка" в рамках Фестивалю для пенсіонерів "Планета довгожителів” відбудеться постдокументальний спектакль про жінок і війни, зв'язок минулого із сьогоденням “Дочки і Онуки війни говорять”Вхід - вільний, але необхідна попередня реєстрація.

Вийти в ефір