Останні новини

Через порушення правил безпеки, на Одещині троє дітей постраждали на залізничних коліях - УЗ

Діти і підлітки піддають себе величезній небезпеці, коли піднімаються на вагони, локомотиви, огорожі, мости і так далі.

Троє дітей з Одеської області отримали травми під час небезпечного поводження на території залізничних колій протягом 2020 року. Роком раніше кількість нещасних випадків була більше майже у чотири рази - 11 травм, четверо з яких смертельні.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на пресслужбу Укрзалізниці.

Читайте також: Мешканець Одещини впав під потяг на львівському вокзалі

Зазначається, що зменшення кількості випадків вдалося досягти завдяки постійній оперативно-профілактичній роботі з недопущення та запобігання перебування сторонніх осіб у парках станцій, переходах колій у невстановлених місцях.

"Одеська магістраль вкотре закликає громадян бути уважними та суворо дотримуватися правил безпеки! Аналіз випадків травмування дітей свідчить про те, що більшість травм вони отримали під час спроби зробити селфі безпосередньо на чи біля об’єктів залізничної інфраструктури. Діти і підлітки піддають себе величезній небезпеці, коли піднімаються на вагони, локомотиви, огорожі, мости і так далі", - попереджається у повідомленні. 

Колія.jpg

Фото: Pexels

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!