Останні новини

Чемпіонат України з перегонів на радіокерованих машинках - коли і де відбудеться

Понад 80 людей візьмуть участь у перегонах на радіокерованих машинах.

На вихідних, 20 та 21 лютого, в Одесі відбудеться чемпіонат України з шосейно-кільцевих перегонів на радіокерованих автомобілях. У змаганнях візьмуть участь понад 82 учасників з усіх міст країни.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на сторінку скульптора та організатора змагання Кирила Максименка у Facebook.

Читайте також: У Всесвітньому клубі Одеситів відкрилася перша за 7 років з дня смерті виставка видатного художника Альбіна Гавдзинського.

машини..jpg

Фото: Кирило Максименко

20-21 лютого в Одесі відбудеться чемпіонат України з перегонів на радіокерованих моделях машин. Захід відбудеться за підтримки Одеської національної академії харчових технологій і науково-дослідницької лабораторії Мехатроніки та Роботехніки ОНАХТ - FabLab MiRONAFT. 

Відомо, що понад 80 людей зі всієї України візьмуть участь у перегонах й позмагаються за 1 місце. Учасники повинні добре керувати радіокерованими автомобілями та оперативно проводити технічний огляд й усувати будь-які проблеми у пристроях. Одеський обласний спортивно-технічний клуб “Товариство сприяння обороні України” допомагає готуватись до чемпіонату України бажаючим на вулиці Академіка Корольова, 3а.

"Шоссейно-кільцеві гонки на радіокерованих моделях - це дуже популярні в світі змагання, які відносяться до технічних видів спорту. І сприяють розвитку технічного мислення та вміння працювати руками", - розповідає Кирило Максименко.

кирило максименко

Фото: скріншот Кирила Максименка

машини.jpg

Фото: Кирило Максименко

машини...jpg

Фото: Кирило Максименко

машинки.jpg

Фото: Кирило Максименко

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!