Останні новини

Чемпіонат ФСТ "Динамо" України у кульовій стрільбі: одесити завоювали 7 медалей

Вихованці одеської обласної ДЮСШ стрільби завоювали 7 медалей на чемпіонаті ФСТ "Динамо" України серед юнаків у кульовій стрільб у Львові. Юні одесити привезли до рідного міста 3 золоті, 3 срібні і 1 бронзову медалі.

Про це повідомляє пресслужба відділення НОК України в Одеській області

В командному турнірі у стрільбі із гвинтівки одеські спортсменки піднялися на дві перші сходинки п’єдесталу. На першому місці - команда у складі 14-річних Валерії Островської, Софії Михайлюк і 15-річної Крістіни Остапнко, на другому – Олександрa Супильник, Марія Михайлюк і Віталіна Мартинюк.

Чемпіонами в особистому турнірі стали 15-річний Іван Ткаленко та Валерія Островська.

У змішаній категорії Іван Ткаленко та Валерія Островська, поступившись у фіналі команді Дніпропетровської області – 12-16, стали срібними призерами.

Також, свою першу медаль в кар’єрі завоював 14-річний Іван Турчин. В особистому турнірі він став бронзовим призером. У змішаному турнірі його дуету з Веронікою Никифоровою, якій лише 11 років, не вистачило 2-х очок для того, щоб поборотися за "бронзу". Вони посіли 5-е місце.

В командній першості збірна Одеської області посіла 2-е місце, поступившись лише збірній Дніпропетровської області.

Відзначимо, одеські спортсмени як мінімум на 2-3 роки молодші своїх суперників.

Крім того, Олександр Супильник виконала норматив "Майстра спорту України, Віталіна Мартинюк – "кандидата в майстри спорту України", Марія Михайлюк – 1-й розряд.

Нагадаємо, у Львові відбувся Кубок України зі стендової стрільби. Там одеські спортсмени завоювали 3 медалі, 1 золоту та 2 - срібні. Всі одеські спортсмени представляють Одеську обласну організацію ФСТ "Колос" і тренуються у олімпійського чемпіона Миколи Мільчева в Центрі олімпійської підготовки в Новій Долині. Саме в цій локації, 20-22 листопада, відбудеться заключний старт року – фінал Кубку України.