Останні новини

Час для затишних теплих светрів: 10 правил, щоб виглядати на мільйон

Светр - найчастіший герой модних образів в холодну пору року. Однак далеко не всі поєднання з ним виходять вдалими.

Про це повідомляє Cosmopoliten.

Фото: Getty images


Перший і найпопулярніший спосіб - повністю заправити светр в брюки або спідницю з високою посадкою. Однак зробити це вийде далеко не з кожною моделлю. Якщо обсяг і щільність матеріалу дозволяють, то можеш сміливо вдаватися до цієї комбінації. Однак намагатися запхати товстий светр в легку, атласну спідницю точно не варто. Так ти візуально приставиш ворота собі пару зайвих кілограмів, збільшиш талію у два рази, а сам образ буде виглядати неохайно.

Фото: Getty images

Щільні светри ми можемо заправити частково. Наприклад, прибравши передній край за пояс, а задню частину залишивши випущеної. Такий прийом надає образу розслабленості і затишку, дозволяє акцентувати талію, а також підкреслити довжину ніг.

Фото: Getty images

Ще один спосіб цікаво заправити светр - злегка зачепити його за пояс з одного боку. Такий варіант хороший тим, що створює асиметрію в образі, шляхом чого візуально витягується силует. Ноги здаються ще довше, а фігура - витонченіше. Ідеально!

Фото: Getty images

Джемпери, що облягають не варто носити навипуск - матеріал підкреслить найменші нерівності, наприклад, контури брюк або спідниці, а також візуально додасть тобі обсягу. Якщо не хочеш, щоб твоя фігура виглядала непропорційно, заправляй обтислы кофти за пояс.