Останні новини

Це не моє - я знайшов: в Одеській області правоохоронці викрили чоловіка за зберігання наркотиків та холодної зброї

В Одеській області затримали чоловіка за незаконне зберігання наркотиків та холодної зброї

12 січня у Білгород-Дністровському поліцейські затримали 37-річного громадянина за вирощування коноплі та зберігання незареєстрованої зброї: мисливської рушниці, трьох пістолетів з набоями та трьох ножів. Чоловік на звинувачення відповів, що знайшов заборонені предмети на вулиці, а рослини мав для власного вживання.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на офіційну сторінку ГУНП  в Одеській області.

За словами правоохоронців, на місце події прибула вибухотехнічна служба, яка вилучила бойову гранату, а також боєприпаси та наркотики. Всі докази були відправлені на експертизу. 

 “Наразі за фактом незаконного поводження зі зброєю і боєприпасами відкрите кримінальне провадження за статтею 263 Кримінального кодексу України. Рішення відносно кваліфікації другого правопорушення прийматиметься після отримання висновків експертних досліджень”, - повідомив т.в.о. начальника Білгород-Дністровського районного відділу поліції Олег Чукань. зброя.jpg

Фото: ГУНП

зброя2.jpg

Фото: ГУНП

конопля.jpg

Фото: ГУНП

Нагадуємо, що 12 січня у Білгород-Дністровському прикордонники затримали контрабандистів. Було конфісковано понад 1000 літрів спиртової суміші, 500 літрів фальсифікованого алкоголю без марок акцизного збору та більше 300 пачок цигарок іноземного виробництва.