Останні новини

Бізнес-зали очікування і безконтактна купівля квитків для приміських поїздів: які проєкти готують Visa і Укрзалізниця

Компанія Visa активно співпрацює з ПАТ “Укрзалізницею” за кількома напрямками.

Компанія Visa спільно з ПАТ “Укрзалізницею” планує змінити систему придбання квитків для електричок приміського сполучення. Також хочуть створити бізнес-зали для очікування на вокзалах, як це вже було зроблено в аеропортах.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на пресконференцію з нагоди запуску чат-бота ПАТ “Укрзалізниці” у Viber і Telegram.

“Зараз ми обговорюємо, ще інші напрямки. Наприклад, це - робота над оптимізацією оплати квитків на приміських електричках. Ми думаємо над модернізацією інфраструктури, коли одразу на турнікеті можна було б придбати квиток, як у кіоску, сплатити, та перевірити у валідаторі, який є у кондуктора на потязі. І це дуже просто с точки зору сприйняття, але дуже складний проект з точки зору його реалізації. Там дуже багато аспектів, згідно стандартів “Укрзалізниці”, згідно підприємницького досвіду”, - зазначив віце-президент Visa в 17 країнах Олександр Ягумницький.

Також, він нагадав, про плани створення комфортних бізнес залів очікування в ключових українських вокзалах, по типу тих, що вже існують в аеропортах, для більш вимогливих клієнтів. 

Нагадаємо: