Останні новини

Будинок на Середньофонтанській, 29 тріщить по швах - зсув стався майже рік тому, мерія бездіє

Будинок почав рушитися більше 40 років тому.

На Середньофонтанській, 29 у травні минулого року обвалилася частина будинку. Тоді представники Одеської міської ради запевняли, що допоможуть містянам, однак минув майже рік, а вони продовжують жити у напівзруйнованому приміщенні. 

Про це повідомляє кореспондентка Odesa Live Ганна Мурадова.

Читайте також: Косо, криво, аби живо - що не так з відремонтованою Водопровідною

Після численних звернень одеситів, у тому числі до міського голови Геннадія Труханова, на місце пригоди прибула комісія. Втім її представники не заходили всередину будівлі, а повірили щодо стану “на слово”. 

Жителька Анастасія проживає у цьому будинку вже більше десяти років. Однак з минулого травня вона, як і інші містяни, проходить повз таблички “Увага! Не заходити, небезпечно, можливе обрушення”. 

“Ми зверталися дуже багато. Коли ми почали робити перепис звернень, то стало відомо, що це 15 сторінок”, - розповіла пані Анастасія. 

Сам будинок весь у тріщинах, стіни відходять так, що туди можна просунути руку. Стелю з дахом тримає саморобна дерев'яна конструкція. За словами мешканців, будинок почав руйнуватися ще у 1978 році. До них неодноразово приїжджали з перевірками, однак на цьому дії міської влади та органів завершувалися. 


Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok

Вийти в ефір
21.04