ЕКЗИТ-ПОЛИ
Геннадій Труханов
Геннадій Труханов
34,4 %
Микола Скорик
Микола Скорик
17,9 %
Олег Філімонов
Олег Філімонов
13,7 %
Петро Обухов
Петро Обухов
12,5 %
Сергій Ківалов
Сергій Ківалов
5,4 %
Євген Червоненко
Євген Червоненко
3,56 %
Сергій Калинчук
Сергій Калинчук
3,08 %
Едуард Гурвіц
Едуард Гурвіц
2,75 %
Олег Михайлик
Олег Михайлик
1,32 %
"Довіряй ділам"
23,77 %
"Опозиційна платформа - За життя"
22,38 %
"Слуга народу"
15,95 %
"Європейська солідарність"
12,72 %
"Українська морська партія Сергія Ківалова"
4,16 %
"Партія Шарія"
7,63 %
ВО
ВО "Батьківщина"
1,8 %
"Блок Едуарда Гурвіца"
1,56 %
"За майбутнє"
3,32 %
"Сила і честь"
2,09 %
Розподіл мандатів у міськраді Одеси (за даними екзит-полів)
18
17
12
10
6

Останні новини

Будівництво над головою і прострочена їжа: мати вихованця 16-ї школи розповіла в ефірі Odesa Live про нагальні проблеми закладу

У мережі звернув на себе увагу пост стосовно харчування в загальноосвітній школі №16 на вул. Пироговській, 25. Авторка скандальної публікації Ірина Коновал розповіла в прямому ефірі Odesa Live про ситуацію у школі.

Про це повідомляє Odesa Live.

Дітей годують простроченою їжею, але це не єдина проблема, яку має школа. Ірина також обурюється будівництвом чергового житлового комплексу саме на території школи. А це робота будівельного крана над головою дітей 24/7, забруднене повітря і пил.

“Я навіть не знаю як це коментувати, коли це стосується здоров'я дітей. Саму їдальню мали відкрити 1 вересня, спонсором її ремонту є будівельна компанія "Гефест", яка на території школи будує чергову висотку, але вчасно не встигли. Школу не можуть нормально навіть провітрювати через кількість пилу з будівництва”, - каже Ірина.

Стосовно прострочених солодких батончиків відповідь директорки зовсім обурила. З її слов, батончики зі смаком кокосу в школі і зовсім не існували та це все наклик.

Свої вибачення офіційно принесла директорка Департамента освіти і науки Одеської міської ради Олена Буйневіч.

<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/1TrIr_sRqKg" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, дітей на сніданок годують енергетичними батончиками, строки придатності яких завершилися! Як повідомила жінка, випадок цей не одноразовий. 

“У школі №16, де вчиться моя дитина на сніданок дітям початкових класів дають прострочені батончики! У мене велике питання, Ви навмисно труїте дітей в школах? Годують “ЦИМ” весь тиждень. Я вже мовчу про склад, корисність, калорійність, але, Прострочення! Дітям? В школі? Я дуже сподіваюся, що ніхто з дітей не постраждав”, - пише Ірина.


Вийти в ефір