Останні новини

Будівлю "розміновано": у ТВК на Косівській ще досі ситуація не стабільна

В будівлі "Євромерії" на Косівській вже не так людно, як було вдень. Там зняли стрічки, за які не дозволяли заходити через фейкове "мінування" та "пожежу". Однак, за словами журналістів, які перебувають на місці, в ТВК ще досі тривають заворушення. 

Про таке повідомила журналістка Катерина Фуглевич в ефірі Odesa Live.

За її інформацією, нині центральний вхід у будівлю відкрили, однак інші входи ще досі охороняють силовики. На жодні питання журналістки вони не відповідають.

За офіційною інформацією правоохоронців, станом на 17:00 приміщення та прилеглу територію адміністративної будівлі перевірили й жодних вибухонебезпечних пристроїв не виявлено. В ході перевірки евакуювали 100 осіб. 

Нагадаємо:

  • В Одесі 15 листопада офіційно розпочалися вибори міського голови. Мешканці міста обирають майбутнього мера з двох кандидатів - Миколи Скорика та Геннадія Труханова. Попередні вибори міського голови відбувалися у 2015 році. Протягом дня Odesa Live буде стежити за тим, як в місті проходять вибори.
  • В Одесі, 15 листопада, через секретаря однієї з виборчих комісій Приморського району голосування почалося не о 08:00, а з запізненням. Це сталося через неналежне виконування обов'язків, тому правоохоронці відкрили кримінальне впровадження.

Вийти в ефір
29.11