Останні новини

Буде чисто, але не зараз: комунальники пообіцяли прибрати місто від наслідків снігопаду

Комунальники пообіяцли чистоту протягом місяця.

Комунальники обіцяють впродовж місяця очистити все місто від того бруду, яке залишилося після снігопаду. Для цього використовують підмітально-прибиральні машини “Глобус”.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на пресслужбу Департамента міського господарства

Читайте також: В Одесі комунальники прибрали годівниці для птиць

Спочатку комунальники очистять магістральні вулиці міста від піщано-соляної суміші, яка застосовувалася на дорогах в період активних снігопадів та ожеледиці. Всього за зиму було використано близько 19 тисяч тонн суміші. Співробітники комунальних служб за допомогою спецтехніки призводять до належного стану вулиці, видаляючи залишки суміші, в тому числі і під бортовим каменем. Після очищення магістральних вулиць почнеться прибирання інших доріг.

За оцінками фахівців, на приведення всіх міських вулиць в порядок і ліквідацію наслідків снігопадів комунальникам знадобиться близько місяця.

В даний час для цілодобового очищення міста від залишків піщано-соляної суміші задіяні 15 одиниць техніки, а також 260 співробітників КП “Міські дороги”. Крім того, 7 бригад здійснює миття зупиночних комплексів і прибирання території навколо них.

Комунальник 1.jpg

Фото: Facebook Департамент міського господарства

Комунальник 2.jpg

Фото: Facebook Департамент міського господарства

Комунальник 3.jpg

Фото: Facebook Департамент міського господарства

Комунальник 4.jpg

Фото: Facebook Департамент міського господарства

Нагадаємо: 

  • У березні в Одесі почнуть ремонтувати дороги щойно дозволять погодні умови. Поки що тривають процедури закупівель послуг, які мають завершитися у другій половині наступного місяця. 
  • В.о. директора КП “Узбережжя Одеси" Лілія Головіна спростувала інформацію про будівництво висотки або самовільної реконструкції приміщень на 10-й станції Великого Фонтану. Наразі там відбуваються роботи по демонтажу незаконно розміщених комунікацій. 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!