Останні новини

Бруд, голод та пияцтво: на Одещині у горе-матерів вилучили шістьох дітей

Усі діти малолітні, віком від трьох місяців до десяти років.

Протягом кількох днів на Одещині поліцейські забрали дітей у матерів, які не доглядали їх належним чином та морили голодом. Так в жительки Балти вилучили одразу чотирьох малят, які виховувались в антисанітарії, без ліжок і чистого одягу. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на пресслужбу ГУНП в Одеській області. 

Читайте також: в Одеському зоопарку народились вовченята - мати відмовилась від дітей

Ще один кричущий випадок виявили з тримісячним сином 30-річної мешканки Куяльницької ОТГ. Жінка не має власного житла і їздила з тримісячним сином по знайомим і залишала немовля в них, а сама в цей час пиячила. 

Дети 1.jpg

Фото: ГУНП в Одеській області

У Любашівській ОТГ правоохоронці протягом року притягували до адміністративної та кримінальної відповідальності матір 10-річної дівчинки за неналежне виховання доньки, зловживання алкоголем та антисанітарні умови в оселі. Жінка не виправилася й нещодавно місцевий суд постановив відібрати дитину без позбавлення матері батьківських прав.

Дети.jpg

Фото: ГУНП в Одеській області

“Для жінки це шанс зробити висновки, змінити спосіб життя та привести будинок до ладу – тільки тоді дівчинку повернуть додому. Поліцейські ж продовжують опікуватися долею дітей та робити все можливе для їх захисту, адже залишати неповнолітніх із безвідповідальними батьками небезпечно для їхнього життя, здоров'я та емоційного стану”, - прокоментував ситуацію начальник Подільського районного управління поліції Олександр Ноздратенко.

Нагадаємо: 

  • У міських пологових будинках Одеси протягом 12-18 квітня з'явилися на світ 183 дитини. З них були три пари близнюків. Новонароджені дівчатка минулого тижня здобули кількісну перевагу над хлопчиками
  • Станом на 19 квітня в Одесі на карантин закрито 260 початкових класів, 48 з яких припинили роботу у звичайному режимі через захворюваність, інші - за заявами батьків. Також кількість шкіл, які виявили бажання вчитись у дистанційному форматі, скорочується. Так, за тиждень більше ста класів повернулись на офлайн навчання.

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
06.05