Останні новини

Боротьба за спокій: одесити заважають завершити реконструкцію піцерії в Одесі

В Одесі незаконно збудували піцерію.

У вівторок, 16 лютого, на Катериненській, 69 місцеві мешканці вийшли на невелику акцію протесту проти ремонтних робіт на 1 поверсі їх будинку. Вони не дали свою згоду на незаконну реконструкцію піцерії. Конфлікт триває майже 1,5 рока.

Про це повідомляє Odesa Live.

Читайте також: На Одещині не будуть підвищувати ціни на продукти - Гриневецький.

За словами ведучої Оперативного штабу Odesa Live Катерини Волянської, місцеві мешканці вже протягом декількох місяців збирають документи про всі правопорушення власників закладу. Вони проти того, щоб на 1 поверсі їх будинку у центральному історичному районі Одеси з’явилась піцерія. На Катериненській, 69 було розпочато ремонтні роботи без відповідного дозволу на них. Власники закладу тільки надали паспорт на вивіску, а потрібно було на весь фасад споруди.

Також відомо, що протягом року було декілька комісій, внаслідок яких встановили, що реконструкція проводиться абсолютно самовільно. Управління державного архітектурно-будівельного контролю ОМР не давали відповідний дозвіл на ремонтні роботи, у зв’язку з чим власники повинні припинити будівництво піцерії.

Наразі на вулиці вже роблять вивіску закладу робітники, яких охороняє служба “Самсон”. Саме охоронці не підпускають місцевих до працівників піцерії. 

“Сьогодні ми побачили що почали скріпляти вивіску. Ми одразу відреагували й намагались не дати це зробити, але співробітники охоронної служби “Самсон” не дали цього зробити. Конфлікт триває майже 1,5 року”, - коментує події місцевий.

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!