Останні новини

Боротьба з коронавірусом триває: одеська мерія виділяє майже 13 мільйонів

В Одеському регіоні погіршується епідеміологічна ситуація та очікується новий спалах коронавірусної інфекції. У зв’язку з цим одеська мерія готує розпорядження про виділення 12 мільйонів 913 тисяч 600 гривень з бюджету.

Про це повідомили 3 вересня на засіданні депутатської бюджетної комісії.

Ці кошти підуть на придбання необхідного обладнання, медикаментів, виробів медичного призначення та дезінфекційних засобів.

Крім того, частину грошей направлять на додаткові “коронавірусні” доплати до зарплат медичним та іншим працівникам міських комунальних установ.

Голова бюджетної комісії Оксана Гончарук зауважила, що питання щодо фінансування всіх перерахованих заходів стоїть гостро. Міському голові дозволено своїми розпорядженнями між засіданнями міськради та вносити зміни в бюджет за погодженням з комісією з питань ТЕБ ​​та НС. Це розпорядження вже готується, і кошти виділять до сесії, призначеної на 16 вересня.

Нагадаємо, Міністр охорони здоров'я Максим Степанов різко відреагував на святкування Дня міста Одеси. Через порушення заходів безпеки в регіоні очікується збільшення числа хворих на коронавірус.

Вийти в ефір