Останні новини

Болларди, майданчики і електромобіль: що комісія громадського бюджету вибрала для Одеси

Сьогодні, 3 листопада, комісія з питань суспільного бюджету завершила розгляд проєктів на 2021 рік. Онлайн-голосування розпочнеться завтра і триватиме до 23 числа цього місяця.

Про це повідомляє Думская.

Більшу частину проектів становить реновація дитячих і спортивних майданчиків в Суворовському районі Одеси.

на повістку останнього засідання в цьому році виносили безліч проектів з благоустрою майданчиків і зон відпочинку.

Крім того, транспортний експерт Сергій Черноіваненко, запропонував закрити в'їзд на Трасу здоров'я в районі Ланжерона і в Воронцовський провулок сторожовими боллардами - стовпчиками, що йдуть під землю.

Однак транспортники і безпечники висловилися проти аргументую це тим, що в умовах Одеси болларди неефективні і дороги знаходяться в експлуатації. А представник департаменту муніципальної безпеки заявив, що утримувати їх в порядку дуже дорого. Адже на ремонт єдиних в Одесі трьох боллардов біля пам'ятника Дюку знадобилося 15 тисяч євро.

Таке висловлювання викликало обурення частини комісії і автора проекту. Деякі члени прокоментували, що експлуатація боллардов обходиться в кілька тисяч гривень щоквартально.

За підсумком питання повернули на переголосування і все таки прийняли проект. Тепер його долю вирішать одесити в онлайн-голосуванні.

Крім установки боллард, комісія розглядала проект журналіста і громадського працівника Євгена Когана. Він запропонував купити електромобіль для транспортування тварин до притулку "Ковчег". Суть проекту в тому, що люди похилого віку в умовах пандемії бояться заводити домашніх тварин, розуміючи, що в будь-який момент можуть потрапити в лікарню

"Цей автомобіль дозволив би в разі тимчасової відсутності пенсіонера доставляти собак або котів в притулок" Ковчег "на пересмикування", - зазначив Євген Коган.

Але після тривалих суперечок даний проект відхилили.

Нагадаємо, на Одещині повністю оновили основні маршрути до Чорного моря. За поточний рік відремонтували 194 км автомобільних доріг державного значення, у тому числі трасу Одеса – Чорноморськ та окремі ділянки асфальтобетонного покриття.

Вийти в ефір
04.12