ЕКЗИТ-ПОЛИ
Геннадій Труханов
Геннадій Труханов
34,4 %
Микола Скорик
Микола Скорик
17,9 %
Олег Філімонов
Олег Філімонов
13,7 %
Петро Обухов
Петро Обухов
12,5 %
Сергій Ківалов
Сергій Ківалов
5,4 %
Євген Червоненко
Євген Червоненко
3,56 %
Сергій Калинчук
Сергій Калинчук
3,08 %
Едуард Гурвіц
Едуард Гурвіц
2,75 %
Олег Михайлик
Олег Михайлик
1,32 %
"Довіряй ділам"
23,77 %
"Опозиційна платформа - За життя"
22,38 %
"Слуга народу"
15,95 %
"Європейська солідарність"
12,72 %
"Українська морська партія Сергія Ківалова"
4,16 %
"Партія Шарія"
7,63 %
ВО
ВО "Батьківщина"
1,8 %
"Блок Едуарда Гурвіца"
1,56 %
"За майбутнє"
3,32 %
"Сила і честь"
2,09 %
Розподіл мандатів у міськраді Одеси (за даними екзит-полів)
18
17
12
10
6

Останні новини

Бокал Просекко для Близнюків і чізбургер для Козерогів: гороскоп на 16 вересня

16 вересня, це день перетворення космічної енергії, для деяких знаків. Наш найточніший гороскоп для Odesa Live сьогодні підготувала Болгарська ведунья, яка колись помаца за бедро саму Вангу.   

Овен

Не треба боятися що вас не зрозуміють. Скоріше за все ви просто недооцінюєте ваше оточення. Воно більше вірить у ваш успіх, ніж Ви самі. 

Телець

Уважність це ваше все. Сьогодні сконцентруйтеся на поточних подіях. Про майбутнє подумайте завтра. 

Близнюки

Треба піти і напитися. Не чекайте, а краще починайте як прокинетесь. Бокал Просекко, або Мартіні обирайте самі, але сьогодні тверезість не для Вас. 

Рак

День перетворення космічної енергії. У вас сьогодні будуть емоціональні гойдалки. Вас будете кидати від однієї емоції до іншої. Ви можете сміятися з чогось що не має висміюватись, або плакати від того до чого всім начхати. Тому як відчуєте приплив, біжіть, щоб не попадатись на очі всьому живому.   

Лев

Скоріше за все вам треба піти до спортзалу, бо ви вже не такий сильний як раніше. Да і ваши ментальні м'язи вже не ті. Так що поки будете жати від груді, почитайте щось у перекладі Пастернака. Вам не завадить. 

Діва

Пора зійти з небес на землю, а то ви там засиділися. Вам треба знов вийти на арену і довести у чесному бою, що ви не підкорені, і незалежні. 

Терези

Як би багато роботи у вас не було, просто перекиньте її на інших. Ви царь, вам не треба напружуватись, нехай інші працюють. Ви ж знаєте мудрість, що Терези відпочивають, а інші пашуть. 

Скорпіон

15 вересня, для вас зміниться космічна енергія. Ваша мета сьогодні - це бути обережним в реченнях, оскільки люди не звикли до серйозних розмов. Вам потрібно не звертати уваги на тих, хто може вам завадити на шляху до вашої мрії 

Стрілець

Не сидить вдома, сьогодні ви кіт, який гуляє сам по собі. Вам ніхто не потрібний щоб бути веселим, яскравим і розмалювати ваш день неоновими фарбами, щоб вас було помітно навіть з космосу.  

Водолій

День, коли змінюється космічна енергія. Вам необхідно забути про страхи і стрибнути у прірву емоцій. Для Вас сьогодні мають скластися всі умови для досягнення успіху в чомусь надзвичайному.

Козеріг

15 вересня космічна енергія складеться так що необхідно обов'язково щось купити, щось таке чого ви так довго очікували. Можливо це буде новий Iphone, а може чізбургер в якому ви собі відмовляєте з давніх пір.  

Риби

Сьогодні треба триматися світла. Не треба заходити у темні приміщення, і краще повернутись до дому перед тим як наступить темрява. Сьогодні космос говорить вам, що темна сторона сили це не вибір.

Нагадаємо, на зміну літньому теплому сезону приходить заспокійлива осінь. Оверсайз-жакет відходить на другий план, а на його заміну приходить більш актуальна модель - подовжений і обов'язково з поясом. 

Вийти в ефір