Останні новини

Бойове самбо для підлітків: на Одещині правоохоронці створили спортивний гурток

Діти зможуть тренуватись під наглядом досвідченого тренера.

У лютому 2021 року на базі загальноосвітньої школи № 9 у Подільську почали навчати дітей від 6 років та дорослих бойовим самбо. Місцеві правоохоронці запропонували ідею відкрити гурток з самооборони без зброї щоб заохотити дітей займатись спортом. Вже відбулось перше тренування, на якому були присутні поліцейські, представники влади та різних секцій.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на сторінку ГУ НП в Одеській області.

Читайте також: Як поводитися у мережі користувачам різного віку - поліція.

самбо,.jpg

Фото: ГУНП

У загальноосвітній школі № 9 у Подільську проводять заняття самбо для дітей від 6 років та дорослих по понеділках та п’ятницях. Відвідувачів секції навчають одному з найпопулярніших видів спортивних єдиноборств. Самбо - це система протидії противнику без застосування зброї, що сприяє розвитку морально-вольових якостей. Місцеві поліцейські запропонували ввести заняття з самооборони для дітей, щоб сформувати їм твердий характер та навчити навичкам самозахисту й самодисципліні.

На першому тренуванні були присутні представники правоохоронних органів, влади та інших секцій. Його провів майстер спорту з боротьби самбо, який виховав багатьох українських чемпіонів.

“Не зволікайте, записуйте дітей, за бажанням долучайтеся самі та відчуйте всі переваги одного з найпопулярніших видів єдиноборств, що формує у спортсмена витривалість, гнучкість, координацію, підвищує швидкість реакції, вчить навичкам самозахисту, стриманості, самоконтролю і вмінню мирно вирішувати конфлікти. Наша мета – вирвати молодь з віртуального простору та довести всім, що спорт – це сучасний спосіб життя. Для співробітників поліції секція самбо - можливість тренуватися під наглядом досвідченого тренера, підвищувати навички і вміння, які їм потрібні в повсякденній роботі”,  - зазначив на відкритті гуртка т.в.о. начальника Подільського районного управління поліції Олександр Ноздратенко. 

самбо...jpg

Фото: ГУНП

самбо.jpg

Фото: ГУНП

самбо..jpg

Фото: ГУНП

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!