Останні новини

Ближче до Одеси та Криму: кораблі Каспійської флотилії РФ здійснюють перехід у Чорне море під приводом навчань

Перехід відбувається нібито в рамках "контрольної перевірки за зимовий період навчання.

Понад 10 десантних та артилерійських катерів, а також суден Каспійської флотилії здійснюють між флотський перехід із Каспійського до Чорного моря. Перед виходом із пункту базування у Махачкалі екіпажі катерів відпрацювали повний цикл базової підготовки та виконали курсові завдання.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на російське відділення Interfax.

Читайте також: Непрохані гості - російські війська розклали табір неподалік кордону з Україною – розслідувачі

Москалики.jpg

Фото: Interfax

Повідомляється також, що кораблі Каспійської флотилії візьмуть участь у "навчаннях" спільно з силами Чорноморського флоту РФ.

Тим часом в окупованому Криму підрозділи військової поліції та військової автомобільної інспекції ЧФ РФ провели навчання на полігоні Ангарський, тренуючись відбивати напад на колону військової техніки.

За наказом командувача військами ЮВО РФ Олександра Дворнікова для перевірки готовності до відбиття морських і повітряних десантів залучено підрозділи морської піхоти та берегових військ Чорноморського флоту РФ і Каспійської флотилії Росії.

Нагадаємо: 

  • Європейське командування збройних сил США привело війська у бойову готовність найвищого рівня після того, як окупанти на Донбасі порушили режим припинення вогню і вбили чотирьох українських військових. Росія почала стягувати війська до кордону з Україною.
  • Президент Володимир Зеленський заявив, що 20 загиблих і 57 поранених з початку року - ціна відстоювання незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України. Він також зазначив, що нарощування присутності російських військ на кордоні з Україною - традиційна справа Росії для створення атмосфери загрози та тиску. 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok

Вийти в ефір
15.04