Останні новини

Близнюки, на вас чекає нова робота, а Рибам краще сходити до церкви: гороскоп на 29 вересня

29 вересня - вдалий день для планування усього тижня, складання бізнес-планів, ведення підприємницької діяльності чи переговорів. Однак, не варто широко відкривати гаманець, адже можна лишитися з носом. Спробуйте проаналізувати статті витрат і не забудьте подякувати рідним за їхню підтримку. 

Овен 

Цього дня вам краще зайнятися вирішенням накопичених справ та плануванням найближчих днів. Не зайвим стане і планування витрат, чи навіть складання бізнес-плану. Такі дії принесуть для вас неочікуваний результат. 

Телець 

Не плануйте серйозних справ, оскільки перешкоди виникатимуть на рівному місці. Можливі непорозуміння у спілкуванні з керівництвом, колегами чи помічниками, що зіпсує настрій і призведе до зниження коефіцієнту трудової ефективності.

Близнюки 

Найближчим часом вам доведеться займатися ремонтними роботами. Якщо ви не змінили свою роботу - прекрасний час для того, щоб прийняти таке рішення. Пропозиція нового місця працевлаштування для вас на рідкість відкриє широкі можливості.

Рак 

День сприятливий у багатьох відношеннях, тому сміливо реалізовуйте власні ідеї та відкиньте сумнів у їхній успішності. У роботі дотримуйтеся неквапливого ритму, не дозволяйте колегам і партнерам виводити вас з зони комфорту чи затримувати. В любовних справах очікують лише приємні новини і сюрпризи.  

Лев 

Для вас сприятливий період, особливо у підприємницькій діяльності. Сміливо експериментуйте і не бійтеся, бо жодна з допущених помилок не призведе до серйозних наслідків. Фінансова сфера вас теж приємно здивує - гроші нестимуть навіть звідки не очікували.

Діва 

Будьте спритними і не запізнюйтеся, інакше пропустите вдачу. Розплануйте кожен ваш крок і не виходьте за рамки дозволеного, інакше наслідки вас наздоженуть. 

Терези 

Терези, це однозначно ваш день! Пані вдача супроводжуватиме кожен ваш крок: в особистому житті пануватиме гармонія, а на роботі ви отримаєте визнання. Не забудьте подякувати близьким, бо їхня підтримка вас повертає на правильну стежку.

Скорпіон 

Усе, що стосується професійних чи соціальних питань не викличе у вас труднощів. Можете планувати роботу з важливими документами чи навіть бізнесові зустрічі. На вас чекають приємні зустрічі та комфортний відпочинок в компанії друзії.

Стрілець 

Гороскоп радить привсятити день розвитку себе і своєї творчості. Не напружуйте голову графіками, планами та справами, які вас втомлюють. Спробуйте відволіктися й присвятити час душевним заняттям. 

Козоріг 

Ви надто багато приділяєте часу копанню в минулому. Варто нарешті забути те, що відбулося багато років тому, відпустити образи і припинити жаліти себе. Якщо жити тут і сьогодні - вам вдасться віднайти гармонію.

Водолій

Ви тікаєте від проблем і самих себе, але далеко втекти не вдасться. Деякі питання потребують відповідей, тому їх треба вирішувати. І чим раніше, тим краще. Розкладіть все по поличкам і лише так вам вдасться зробити правильні висновки.

Риби 

Навряд цей день можна назвати для вас доленосним. Щоб підняти собі настрій, спробуйте самостійно урізноманітнити час на роботі чи після неї. Не розраховуйте, що хтось за вас зробить роботу чи розвеселить. Корисно розпочати курс оздоровчих процедур та сходити до церкви.

Нагадаємо, триметрового охоронця-трансформера презентували біля одного з магазинів автозапчастин в Одесі на Балківській. Зварений з автомобільного мотлоху робот активний, крутить головою, блимає очима та навіть запускає феєрверки. 

Вийти в ефір