Останні новини

Бите скло, підпали та закладки на Слобідці: Оперативний штаб бере проблему під свій контроль

На Слобідці в районі Кривої балки коїться справжній суцільний безлад. Вся місцевість засіяна битим склом, на постійній основі влаштовують підпали покинутих будівель і там дуже легко знайти сумнівних людей, які займаються чимось незаконним.

Про це розповіла ведуча Оперативного штабу Юлія Тітова, яка мала можливість поспілкуватися з мешканкою того району.

"Ходять діти, їм по 14 -17 років, б’ють пляшки, б’ють скло. Їх намагаються якось догнати, поговорити та дізнатись, хто їхні батьки і де вони взяли цей алкоголь, тому що я їх бачила, чула і я розумію, що цим дітям немає 18 років”, - розповіла місцева мешканка Ольга.

Також вона зазначила, що в цьому місці багато ховають так званих закладок, а потім приходять люди у пошуках наркотичних речовин, а поліція при цьому бездіє.

Оперативний штаб взяв цю проблему під свій нагляд, і одразу під час прямого ефіру звернувся до керівника Національної поліції в Одеській області Олега Беха із проханням звернути увагу на проблеми цієї місцевості. 

Більше подробиць можна побачити у відео.

<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/F2gWPeGGD-4" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

скрин.png

Нагадаємо, для вас цілодобово працює "гаряча лінія" достославного телеканалу Odesa Live. Нам не байдуже на проблеми міста та його жителів! Оперативний штаб завжди готовий вирішувати ваші проблеми!

Пишіть свої скарги та зауваження щодо безладу у місті у Viber та Telegram за номером 0963050048 або телефонуйте 0800305048.

Вийти в ефір
25.11