Останні новини

Під Одесою розгорілася бійка зі стріляниною через люки: ексклюзивне відео

Конфлікт триває вже багато років.

Великий скандал з бійкою і стріляниною виник в котеджному містечку “Зелений мис” через водопостачання. З 11 ранку 30 березня у каналізацію містечка почали заливати бетон. Місцеві жителі обурилися такому рішенню: хтось на знак протесту лягав під колеса автівки, а хтось кидався в люки, аби туди не залили бетон.

Про це повідомляє Odesa Live.

Читайте також: Як на Дикому заході - у перестрілці в Одеській області загинув відомий контрабандист

Жителі котеджного містечка проти того, аби їхні стоки підключали до каналізації кооперативу ЖБК. Мешканці "Зеленого мису" вимагали індивідуальну подачу, тому впродовж 6 років вони судилися з "Інфоксводоканалом". Як результат судових тяганин, у жителів на руках є рішення суду на право заключення прямого договору з "Інфоксводоканалом". Місцеві жителі стверджують, що бетоном залити каналізацію мають наміри у кооперативі і вони ж намагаються змусити їх підписати договори.

"Сьогодні на наших територіях відбувається свавілля у вигляді заливання люків бетоном. Ми охороняємо свої території, ставлячи автівки на ці люки. Нас змушують користуватися незрозумілими послугами, бо вони не звітують, за що нам нараховують 8,50. Що саме можна дати приватному будинку за 8,50 з квадратного метра?" - скаржиться жителька містечка Світлана Русских у сюжеті Odesa Live.

Як виявилося, частину люків у містечку уже забетонували і випадок з протестами 30 березня - не поодинокий. 

Зараз же люди не платять за користування послугами водопостачання, бо хочуть щоб за воду вони сплачували безпосередньо “Інфоксводоканалу”, а не кооперативу. 

Вони не згодні і на тристоронню угоду. При цьому мережі “Зеленого мису” не знаходяться на балансі “Інфоксводоканалу”. Вони належать нам і фактично їх заборгованість з 2012 року сплачує кооператив”, - розповів представник кооперативу Андрій Капуш.

Тому судова тяганина досі триває, як і свавілля на території "Зеленого мису".

Нагадаємо: 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
22.04