Останні новини

Біг врятував ситуацію: одеський спортсмен став чемпіоном України з триатлону

В минулому році хлопець став двічі срібним призером чемпіонату - в особистому турнірі та в естафеті.

16-річний одесит Максим Сальников завоював звання чемпіона України серед юніорів з триатлону (у приміщенні). Змагання відбулися у Львові одразу в чотирьох вікових категоріях.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на пресслужбу Відділення НОК України в Одеській області.

У програмі турніру було 300 метрів плаванн + 8 кілометрів велогонки + біг на 2 кілометри. Після першого виду змагань Максим Сальников був на третьому місці з відставанням від лідера на 8 секунд. На велогонці його результат погіршився і він став четвертим з відставанням на 18 секунд, але в бігу він продемонстрував найкращий результат. Найближчий переслідувач залишився на відстані 10,3 секунди.

Наступним внутрішнім стартом стане командний чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР та серед ШВСМ в Мелітополі, запланований на 23-25 квітня.

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!