Останні новини

Безсмертна класика: в Одеському літературному музеї покажуть виставку про німе кіно

Одесити зможуть дізнатися про один з найцікавіших фільмів українського кінематографа.

В Одеському літературному музеї, 9 березня, відбудеться відкриття виставки присвяченої 207-й річниці від Дня народження Тараса Шевченка. На ній всі охочі зможуть побачити незвичайні колекції та дізнатися більше про українське німе кіно. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на пресслужбу музею. 

Читайте також: В Одесі вшанують пам'ять легендарного письменника

Як зазначається, одеситів очікує добірка раритетних журналів "Кіно" 1926-1927 років з унікальною рекламою і дописами про історію створення кінострічки "Тарас Шевченко" та нові надходження до музейної програми "1926 року на Одеській кінофабриці ВУФКУ було знято двосерійний німий фільм "Тарас Шевченко".

Фільм був одним із найдорожчих на той час, для підготовки до зйомок були залучені спеціалісти з історії, етнографії, літературознавства. Консультантом картини був професор Сергій Єфремов, редактором – Михайль Семенко, визначний український поет-футурист. Стрічка мала успіх в Україні й за кордоном і стала найуспішнішим кінопроєктом 1926 року.

Фото: пресслужба музею

Фото: пресслужба Літературного музею

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
15.04