Останні новини

Безпека та комфорт доріг Одеси: Петро Обухов в ефірі телеканалу Odesa Live

Кандидат у мери Одеси від політичної партії "Європейська солідарність" Петро Обухов розповів, які є основні проблеми з дорогами у місті, та як їх можна вирішити. Перш за все він планує зробити їх безпечніше.

Про це повідомляє Odesa Live.

Обухов зазначив, що з якістю асфальтового покриття доріг все добре, проте вони не гарантують безпечного пересування на авто та інших видах транспортних засобів. Какдидат запропонував використати для цього Шведську програму "Vision Zero", основною ідеєю якої є звести кількість смертей на дорогах до нуля. 

"Для цього є ряд заходів, які обов'язково потрібно ввести в Одесі. Це острівці безпеки на перехрестях, це кругові перехрестя, це підняті "зебри" на міжквартальних переїздах. Дуже багато варіантів", - зауважує Петро Обухов.

Також кандидат наголосив на тому, що глобально вирішити проблему з заторами в Одесі можна тільки розвитком громадського транспорту. 

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/RuT2C6OU3GI" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

Петро Обухов прокоментував проблему з аварійними будинками на вулицях міста. Він наголосив, що є 2 варіанта вирішення питання.

Вийти в ефір