Останні новини

Безпечне середовище: Одесу патрулюватимуть спільні наряди поліції, Нацгвардії та представників громадськості

Перед заступанням правоохоронців на службу вони заслухали об’єднаний інструктаж.

Спільні наряди поліцейських, нацгвардійців та представників громадського формування патрулюватимуть вулиці міста. Захід носить превентивний характер і спрямований на запобігання вуличним правопорушенням, протидії злочинності та підвищення публічної безпеки громадян. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на пресслужбу ГУ Національної поліції в Одеській області.

Читайте також: В Одесі засновник криптовалютного фонду "замовив" свого підлеглого

Перед заступанням правоохоронців на службу заступник начальника Головного управління поліції регіону Сергій Махотін провів об’єднаний інструктаж та націлив особовий склад на дотримання законності та дисципліни, звернув увагу на пильність і відповідальність при виконанні поставлених завдань, правильність прийняття рішень при виникненні непередбачуваних ситуацій. 

Окремі слова подяки за сумлінне виконання завдань Сергій Махотін висловив військовослужбовцям Національної гвардії України та представникам громадського формування.

“Ми повинні докласти максимум зусиль для створення безпечного середовища для громадян”, - звернувся він до присутніх.

Патрулі.jpg

Фото: пресслужба ГУ Національної поліції в Одеській області

Патрулі 1.jpg

Фото: пресслужба ГУ Національної поліції в Одеській області

Нагадаємо: 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!