Останні новини

Безлад, сморід та високі ціни: кореспондентка Odesa Live проінспектувала одеські парки

В Одесі почався оксамитовий сезон, і саме зараз час змінити пляж на прогулянки по парку. Тому Odesa Live вирішила перевірити стан трьох найцікавіших парків Одеси. 

Испекцію взяла на себе наша журналістка Марія Сопкалова.

Марія побувала в Парку Перемоги, Дюковському саду і парку ім. Горького. Всі три парки розташовані в різних частинах Одеси, і наша кореспондентка змогла оцінити чистоту, інфраструктуру, та ціни в зелених зонах нашого міста. 

“А ото наша лавочка, бачимо три жардини. Як на неї сидіти я не знаю… Може це масаж? А може випробування на стійкість для відпочиваючих, аби довго не засиджувались, ще і розмальована,” - зазначає Маря в ході інспекції Парка Перемоги, демонструючи в кадрі лавку, я судячи з виду, знавала кращі часи.

Також Марія побувала у знаменитому Дюковському саді, де колись проживав один з засновників міста, той самий за пам’яткою якого ми працюємо - Дюк де Рішельє. Але за роки повної байдужості до парку, він прийшов в жахливий стан, а місцевий пруд не підкорює очи, а тільки смердить. 

Більше дізнавайтеся у сюжеті Odesa Live.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/5z-qmBao1tU" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>     

Нагадаємо, 5 вересня померла мати 9-річного хлопчика, який жив в одеському парку посеред шприців та бруду.

Вийти в ефір