Останні новини

Топові концерти в Одесі, які відбудуться після локдауну

Великі шоу, які можна відвідати протягом місяця після закінчення локдауну

З локдауном закінчилися концерти та інші культурні заходи, але закінчитися жорсткі карантинні обмеження мають вже 24-го січня. Саме тоді можна буде тусити та відпочивати на концертах та різних шоу. Тож Odesa Live розповідає про топові заходи, що мають відбутися протягом місяця після завершення локдауну.

Anet Fadeeva

Молода та талановита співачка нової музичної формації майбутнього вже встигла підкорити аудиторію. На її концертах зашкалюють драйв, стиль та харизма. І вже у лютому вона презентує програму Брутальний Men на своєму виступі, який відбудеться в онлайн-форматі.

Коли: 2 лютого, 20:00.

Де: Онлайн-захід.

Скільки коштує: від 250 гривень.

Концерт Анет Фадеева - Сольный концерт - Видеоверсия 2021 в Одесі

Фото - Facebook

Hardy Orchestra. Пори року

Грандіозний концерт, який об'єднає в собі дві епохи, два звучання, бароко і танго, музику Вівальді та Пьяццоли. І композиції геніальних музикантів наживо виконає оркестр Hardy.

Коли: 4 лютого, 19:30.

Де: Театр на Чайній (вул. Маразлієвська, 34а).

Скільки коштує: від 100 гривень.

Концерт Времена года оркестр Харди в Одесі

Фото - Facebook

Поль Манондіз. Le Concert

Відомий виконавець, композитор та справжній шансоньє Поль Манондіз приїздить в Одесу з нової програмою "Le Concert". Він покинув успішну кар'єру у Франції заради коханої жінки, переїхав до Києва і підірвав своїми піснями вітчизняний шоу-бізнес. А в його репертуар цього разу потрапили найкращі та найвідоміші композиції з французьких мюзиклів!

Коли: 13 лютого, 2021 року, 19:00.

Де: Одеська філармонія (вул. Буніна, 15).

Скільки коштує: від 270 гривень.

Концерт Le concert в Одессе

Фото - Facebook

Беz Обмежень

Довгоочікуваний великий концерт одного з найкращих рок-гуртів країни, присвячена Дню усіх закоханих. Музиканти продовжать тур, присвячений альбом Мільярди. Тож будуть і романтичні новинки, і улюблені хіти!

Коли: 15 лютого, 18:00.

Де: Театр Музкомедії (вул. Пантелеймонівська, 3).

Скільки коштує: від 350 гривень.

Концерт БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ. Тур «КРАЩЕ» в Одессе

Фото - Facebook

Тінь сонця

Гурт Тінь Сонця - це справжня українська рок-артилерія з національним колоритом і патріотичною музикою. Вони мали запалити в Одесі ще ж березні 2020-го, але пандемія внесла свої корективи в плани. Тож тепер варто дочекатися, щоб відірватися під старі і нові пісні музикантів, а також почути матеріал з нового альбому.

Коли: 21 лютого, 19:00.

Де: More Music Club (вул. Пушкінська, 75).

Скільки коштує: від 150 гривень. 

imageInList

Фото - Facebook

Ігор Губерман

Творчий вечір з відомим письменником та поетом Ігорем Губерманом. Від приготував нову програму виступу, яка має назву "Кожен день - свято". І під час неї він поспілкується з глядачами, розповість цікаві та веселі історії, поміркує, а також прочитає уривки з власних творів.

Коли: 25 лютого, 2021, 19:00.

Де: Одеська філармонія (вул. Буніна, 15).

Скільки коштує: від 150 гривень.

Концерт Игорь Губерман. Каждый день - праздник в Одессе

Фото - Facebook

Олег Кензов

Відомий артист Олег Кензов підкорив аудиторію запальними мотивами, харизмою, якісною музикою та словами, які потрапляють прямо в серце. Його хіти По кайфу, РакетаБомбаПетарда та інші розірвали не одну вечірку. А почути його наживо та зацінити, яка на його виступаї енергія та атмосфера, можна буде вже наприкінці лютого.

Коли: 27 лютого, 21:00.

Де: Сади Перемоги (пл. 10 квітня).

Скільки коштує: від 400 гривень.

Концерт Олег Кензов в Одессе

Фото - Facebook

Раніше ми розповідали про найцікавіші серіали, які виходитимуть протягом січня. Серед них - новий сезон Рівердейлу, марвелівський Ванда/Віжн та Історія лайливих слів.