Останні новини

Без масок і працівники, і політики: санлікар Ляшко із нардепом Радуцьким поснідали в одеському ресторані. Фото

Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко й голова комітету з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький поснідали без дотримання карантинних норм. Це сталося в одеському закладі Casa Romani trattoria 11 вересня.

Про це повідомляє "Страна.ua".

Фото: Страна.ua

Комітет Верховної Ради з питань охорони здоров'я приїхали до Одеської обладміністрації з ревізією. Чиновники зібралися спочатку на нараду, а потім на інспекцію місцевих лікарень.

На фотографіях видно, як перед засіданням санлікар і нардеп зайшли в місцевий заклад Casa Romani trattoria, де подають страви італійської кухні. Вони вибрали столик на літній терасі й зробили замовлення. Зазначимо, що під час ланчу в одеському ресторані їх обслуговували без маски.

Під час спілкування з пресою в Одесі чиновники відзначили, що в місті не дотримуються норм і правил щодо карантину, ніби його зовсім немає.

Крім того, Михайло Радуцький поскаржився, що йому було незручно три години висиджувати в масці на засіданні комітету. Але тільки загальне дотримання дистанції й масочного режиму допоможе подолати пандемію.

Фото: Страна.ua

Нагадаємо, що карантине зонування на Одещині оновлено, тепер “помаранчевих” зон стало більше, а “зелених” не залишилось. Показник захворювань в регіоні на COVID-19 повільно, але впевнено зростає. Медики виявили коронавірус у 205 жителів Одеської області за минулу добу.

Вийти в ефір