Останні новини

Беруть самовідвід: в Ізмаїлі відмовляються притягати до відповідальності помічника судді за нетверезе водіння

До завершення строків розгляду справи залишився лише місяць і три дні.

В Ізмаїлі не можуть притягнути до відповідальності помічника судді, якого викрили на нетверезому керуванні автівкою. Судді просто відмовляються судити чоловіка, тим часом строки застосування адміністративного покарання спливають. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на видання “Бессарабія INFORM”. 

Читайте також: Керував човном напідпитку - біля міста Вилкове спіймали нетверезого рибалку

Зазначається, що адмінпротокол, який виписали на порушника передали на розгляд в Ізмаїльський міськрайонний суд ще 16 лютого. Але процес так і не відбувся через те, що судді почали брати самовідвід. Справу відмовилися розглядати одразу 9 суддів, вони посилаються на постанову Пленуму Верховного Суду України “Про незалежність судової влади”. Документом визначено, що суддя може не брати участь в розгляді справи і має зробити самовідвід, якщо він зацікавлений в результаті розгляду справи або якщо є інші обставини, які викликають сумнів в об’єктивності та неупередженості судді. 

Суд.jpg

Фото: pon.org.ua

З цієї причини голова Ізмаїльського міськрайонного суду Олександр Присакар має намір направити матеріали справи в інший суд. 18 березня Одеський апеляційний суд постановив передати матеріали на розгляд в Кілійський районний суд. Там його ще не розглядали. 

Пьяный водитель.jpg

Фото: "Перший запорізький"

Як зазначає видання, порушником ПДР є помічник судді Костянтин Пономаренко, який їхав напідпитку на Mitsubishi Pajero. Тоді від проходження тесту на алкоголь він відмовився. 

Тим часом спливає трьохмісячний строк притягнення винуватця до відповідальності і він може уникнути штрафу в розмірі 17 тисяч гривень. 

Нагадаємо: 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
15.04