Останні новини

Батьки, за вами стежать: в Одесі почнуть слідкувати за реакцією родичів дітей на дистанційне навчання

В Одесі з 11 січня Департамент освіти почав розглядати скарги батьків на дистанційне навчання.

11 січня в Одесі на засіданні Департамент освіти і науки попередив про готовність слідкувати за реакцією батьків на навчання їх дітей під час карантинних обмежень. Всі заяви у соціальних мережах оперативно розглядаються. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на інтернет-ресурс “УСІ”.

Відомо, що з 8 січня у школах Одеси діти почали займатись на дистанційному навчанні згідно з тимчасовими карантинними обмеженнями. Проте це ускладнює слідкування за реакціями школярів та їх батьків на освітню програму, тому одеський Департамент освіти і науки почав пильно слідкувати за обміном думок у соціальних мережах. 

“Сьогодні ми почали моніторинг якості надання освітніх послуг у дистанційному режимі. Всі заяви батьків, звернення, які надходять до департаменту або публікуються в соціальних мережах, нами оперативно відпрацьовуються”, - повідомила директорка Департаменту Олена Буйневіч.

На онлайн-навчанні знаходяться всі школи Одеси, крім спеціалізованої школи №75 та освітньо-виховного комплексу №310. 

“Вони відносяться до спеціальних освітніх установ, які можуть працювати очно. Там навчаються діти з особливим освітнім потребами, які не можуть навчатися дистанційно”, - зазначила Буйневіч.

Нагадуємо, що 12 січня в Одеській області 315 нових випадків захворювання на COVID-19. Загалом в Україні виявлено 5 116 інфікованих.

Теги: